O nás

Kto sme

Košice Youth je občianské združenie pôsobiace v Košiciach a okolí. Vznikli sme v januári 2011 ako HBC Košice Youth a orientovali sme sa na výchovu hokejbalovej mládeže v Košiciach. V súčasnosti pracujeme na rozšírení ponuky aj na iné športy a meníme názov na Košice Youth.

Čo vám vieme poskytnúť už dnes

Okrem športov pre deti a mládež od 6 rokov za poplatok 40,- EUR/školský rokso vzdelávacím poukazom iba 20,-EUR/školský rok, aj najnižšie ceny hokejbalových doplnkov v meste. Zároveň Vám vieme u našich partnerov sprostredkovať nimi ponúkané služby za výhodnejšie ceny.

Čo chceme dosiahnuť

Naším cieľom je dať rovnakú šancu na športové vyžitie všetkým deťom, ktoré majú o šport záujem, výchova detí a mládeže prostredníctvom športu a pomoc členom klubu vo všetkých oblastiach života, v ktorých budeme môcť.

Využijeme všetky možnosti na vytvorenie takých podmienok na športovanie, ktoré by čo najmenej zaťažovali peňaženky rodičov a tým pádom umožníme športové vyžitie všetkým deťom, ktoré o to prejavia záujem. Budeme sa snažiť naučiť ich všetko, čo im môže pomôcť v ich športovej kariére, ale aj v osobnom živote a bude už iba na nich samotných, ako sa k tomu postavia a či to využijú. Zároveň budeme propagovať a odporúčať partnerov poskytujúcich kvalitné služby, ktorí nám budú pomáhať pri napĺňaní našich cieľov s určitými výhodami pre členov.