Info

O tréningoch

Tréningy pre začiatočníkov sú každý týždeň (rozpis tréningov) pod vedením Mgr. Branislava Barnu. Do tréningového procesu sa môžu zapojiť deti školského veku od 6 rokov, ale aj každý kto má chuť. Potrebujú k tomu iba hokejku a rukavice, ktoré nemusia byť hokejové, ale postačia aj robotnícke či zimné. Samozrejme, dieťa musí byť zdravotne spôsobilé na športové úkony a nesmie chýbať chuť trénovať a neustále sa zlepšovať.

O financiách

Každý vie, že hokej je šport finančne veľmi náročný. Aj preto sme sa chopili príležitosti umožniť mladým nadšencom vyhrať sa s hokejkami v ruke a ich rodičia nemusia pri tom prísť o celý svoj majetok. Mesačný poplatok za tréningy je LEN 4,- EUR a platba prebieha na školský rok dopredu, teda 40,- EUR/10 mesiacov (september - jún), keďže sa počíta len školský rok, ktorý ma 10 mesiacov. Pokiaľ nám dieťa odovzdá Vzdelávací poukaz, ktorý dostane začiatkom školského roka v škole, tak zaplatí poplatok iba 2,-EUR/mesiac, čiže 20,- EUR/škoslký rok!!!

Kde trénujeme

Mementálne hlavným stánkom HBC Košice Youth je hokejbalové ihrisko na Trebišovskej ulici v areáli základnej školy (vchod z Popradskej ulice), ktoré v lete 2010 prešlo úpravami a opravami. Ihrisko je od jesene 2010 vybavené kvalitnejším osvetlením ,teda je možné trénovať bez zmien aj po zotmení. Rovnako sa tu nachádzajú aj opravené šatne, WC a bufet, ktorý však funguje len počas víkendu, kedy sú hracie dni Prvej a Druhej Košickej hokejbalovej ligy.